Chrobry Poznań Gospodarze

Agnieszka Barc Opieka medyczna
Michał Bigaj Trener

09.09.2017

Pierwsze spotkanie sezonu 2017/2018 Chrobry Poznań rozpoczął dużym falstartem. Wychodząc na boisko zawodnicy Chrobrego nie podjęli od razu walki. Brak pełnego zaangażowania wszystkich piłkarzy gospodarza ułatwiło grę Koziołkowi Poznań, który to już w 11 minucie po raz pierwszy umieścił piłkę w siatce. Po pierwszym "kuble zimnej wody" gospodarze zaczęli się szybciej ruszać po boisku i stwarzać sytuacje bramkowe, jednak bardzo duża nieskuteczność napastników nie przyniosła oczekiwanego rezultatu. Goście natomiast ze pełną skrupulatnością wykorzystywali błędy zawodników Chrobrego, co pozwoliło im jeszcze do przerwy strzelić dwie bramki.
W drugiej połowie gospodarze wciąż próbowali zmienić rezultat, jednak z upływem czasu coraz bardziej dawało we znaki zmęczenie, a jedyny na ławce rezerwowy nie był wstanie ulżyć wszystkim piłkarzom. Doprowadziło to do utraty w niedługim czasie kolejnych dwóch bramek. Dopiero w 64 minucie mocnym strzałem pod poprzeczkę napastnik Max SOBKOWIAK umieszcza piłkę w bramce Koziołka. Koziołek natychmiast po wznowieniu po raz szósty strzela gola. Tuż przed końcem spotkania za faul w polu karnym na Kacprze SZYMAŃSKIM sędzia dyktuje rzut karny dla gospodarzy. Jednak wykonawca Arsen KAPUSTYNSKYI popełnia błąd i nie wykorzystuje swojej szansy, zarówno w samym karnym ja i w dobitce. Jeszcze w doliczonym czasie gry zawodnicy gospodarzy po raz siódmy zostali skarceni za nie wykorzystane sytuacje bramkowe. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem gości.