Złoci Złotkowo Gospodarze
Chrobry Poznań Goście

Widzów:

+2
Kacper Adamczyk za wysoko uniesiona noga z kopnięcie w twarz
+10
Adrian Pałuka faul taktyczny przed polem karnym przy wychodzeniu napastnika sam na sam z bramkarzem

Szymon Kukiełka
Dominik Woźniak
Patryk Woźniak

Socha Filip Trener
Adamczyk Piotr Kierownik drużyny
Mikołaj Bodak Trener
Krzysztof Przewoźny Kierownik drużyny

05.05.2017

Po pierwszym gwizdku sędziego na boisku zapanowała totalna wojna spowodowana przez zawodników obu drużyn. Walka o każdą piłkę, każdy metr boiska, jaką zafundowali piłkarze bardzo się podobała trenerom i obecnym kibicom. Najbardziej zaciekłe starcia prowadzone były w środku pola. Po jednym z takich pojedynków piłkę przejął pomocnik gości Szymon LIPIEC i podaniem na wolne pole uruchomił napastnika Adama ZIEMSKIEGO, który to zdobył pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Gospodarze jeszcze bardziej zaczęli naciskać, a linia defensywy gości zaczęła się z ataku na atak coraz bardziej gubić i popełniać błędy. W wyniku jednego z nich stoper gości zmuszony został do nieprzepisowego zagrania tuż przed polem karnych, uniemożliwiając tym samym napastnikowi gospodarzy wyjście sam na sam z bramkarzem. W tej sytuacji sędzia podyktował rzut wolny dla gospodarzy, który wykorzystał Jakub MIKOŁAJEWSKI, a faulującego stopera ukarał karą 10-ciu minut poza boiskiem. Mimo osłabienia Chrobry nie zaprzestał ataków, lecz nic nie wychodziło.  Gospodarze wciąż naciskali obronę gości kontratakami, aż po koronkowej akcji Kacper SZUDERA umieścił piłkę w siatce Chrobrego i Złoci objęli prowadzenie 2:1. Środek boiska przypominał pole bitwy, gdzie nikt nie odstawiał nogi ani głowy. Po jednym z takich starć, za zbyt wysokie uniesienie nogi sędzie ukarał 2-ma minutami pomocnika Złotych. Gdy oboje ukarani zawodnicy wrócili do gry środek boiska się zagotował. Po kolejnym faulu na pomocniku gości sędzia podyktował rzut wojny w okolicy 20 m od bramki gospodarzy. Napastnik Chrobrego Adam ZIEMSKI w dość niecodzienny sposób strzela wyrównującą bramkę na 2:1.

Po rozpoczęci przez sędziego II połowy obraz spotkania nie ulegał zmianie - totalna wojna na wyniszczenie. Z upływem czasu, lekką przewagę na boisku zaczęli przejmować goście. Po przejęciu piłki przez lewego obrońcę Chrobrego Kacpra SZYMAŃSKIEGO i minięciu pomocnika gospodarzy, celnym podaniem uruchomił lewego skrzydłowego Piotra SIKORĘ. Ten mijając kolejnego zawodnika pięknym strzałem po długim słupku umieszcza piłkę w siatce. Złoci - Chrobry 2:3. Złoci nie poddają się, walczą jak sfora wilków, jednak Chrobry coraz częściej przejmuje piłki w środkowej strefie boiska. Po jednym z takich przejęć pomocnik gości Patryk WOŹNIAK pięknym podaniem po ziemi w tzw. uliczkę uruchomił napastnika Adama ZIEMSKIEGO, a ten podwyższył wynik spotkania Złoci - Chrobry na 2:4. Tym to też wynikiem zakończyło się spotkanie 16 kolejki II ligi Trampkarz C2 pomiędzy drużynami ZŁOTYMI ZŁOTKOWO a UKS CHROBRY POZNAŃ.

Spotkania pełne sportowej rywalizacji, dobrego sędziowania, rozgrywane w duchu "fair play" połączone z kulturalnym i miłym wobec siebie zachowaniem kibiców, aż miło się ogląda.