Autor:

Administratorzy

Utworzono:

09.10.2016

Spotkanie to, od samego początku, rozpoczęło się walką w środku pola. Zespół gospodarzy optycznie górował nad drużyną gości wzrostem i siłą fizyczną, jednakże UKS Chrobry nie ustępował przez co prawie cała pierwsza połowa rozgrywania byłą w środku pola. Raz po raz obie drużyny starały się zagrozić bramce przeciwnika, lecz bez skutku. Pierwsza połowa zakończyła się bez bramek. Druga połowa zapowiadała się podobnie. Dopiero w 13-tej minucie po przerwie, chwila zawahania się bramkarza gości z wyjściem w przedpole i skróceniem gry, doprowadziło do rzutu karnego wykorzystał zawodnik z nr 9 Wełny Rogoźno strzelając pierwszą bramkę. Po wznowieniu gry piłka trafiła do ostatniego obrońcy Chrobrego, który "machną się" i ten błąd skutecznie wykorzystał zawodnik nr 20 gospodarzy podwyższając wynik na 2:0. Przez kolejne osiem minut mecz wyglądał tak samo - walka w środku pola - jedno długie podanie i groźna kontra gospodarzy zakończona strzałem w poprzeczkę. Nie upilnowany po lewej stronie zawodnik nr 13 Wełny dobił bezpańską piłkę i podwyższył w 22-ej minucie II połowy na  3:0.  Po upływie kolejnych siedmiu minut, w trakcie walki nieprzepisowo został zatrzymany zawodnik Chrobrego z nr 11. Krótko rozegrany rzut wolny pomiędzy zawodnikami nr 11 i 4, pozwolił zawodnikowi nr 4 przedrzeć się pod bramkę gospodarzy i pięknym strzałem z bocznej strefy pola karnego strzelił honorowego gola dla gości. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:1.